DAX 10. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance odpovídala očekávání. Rozpětí přibližně 170 bodů je již volatilnější, ale stále v normě. Dle očekávání nedošlo k uzavření gapu ani k průrazu pátečního low. Dvojitý support 12 224 a trend linka rovněž kolem této ceny zafungovaly perfektně. Dax nakonec uzavřel takřka na svém low a stejně jako včera Dax dnes otevřel s velmi výrazným gapem a již prorazil high předchozího dne.

Důležité oblasti

  • Support: 12 314

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Nic zajímavého pro Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes Dax vyrazil poměrně hodně silně vzhůru a již dokázal překonat pondělní high. Uzavření gapu ( i průraz pondělního low ) již není příliš pravděpodobný, protože první obchodní hodina má rozpětí nějakých 50 bodů a hodnota pátečního uzavření je přes 180 bodů daleko. Což již odpovídá abnormálnímu dennímu rozpětí a to by musel Dax jít nyní jenom do shortu. Pokud se Dax vydá níže, tak máme zakreslený jeden docela hezký support na  12 314. Pokud bychom spadli pod tento support, tak můžeme očekávat zpomalení. Na straně long nemáme žádné výrazné rezistence.

Analýza Daxu 10.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.