Dax 10. 11. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

A vyplnění gapu ani netrvalo tak dlouho. Včerejší seanci ovládli prodejci. Nejprve se setkali se supportem na ceně 13345, ale tato cena nedržela trh dlouho. Při druhém testu byla proražena a projeli jsme oblastí bez objemu jako nůž máslem. Gap byl bez problému uzavřen, dokonce jsme se dostali až k s/r úrovni 13095, kterou máme zakreslenou z minulých analýz. Od této ceny se trh odrazil a nakonec jsme uzavřeli na 13180.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena v těsné blízkosti včerejší zavírací ceny, o gapu tedy ani nebudeme hovořit. Pokud se podíváme na objemový profil, vidíme, že nejvíce objemu bylo zobchodováno okolo ceny 13255. Na nižších cenách se také zobchodovalo dost objemu, což značí, že aktuální ceny jsou pro obchodníky zajímavé. Pokud po dnešním otevření budou silnější kupci, očekáváme snahu o testování včerejší férové ceny 13255. Ta by mohla fungovat jako s/r úroveň, která by případné nákupy mohla zbrzdit. Neočekáváme, že bychom se přes tuto cenu dnes dostali. Pokud budou aktivnější prodejci, máme v hledáčku opět cenu 13095, kde bude důležité, jak se trh zachová.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.