DAX 10. 11. 2015

Pondělní seance po vyhlašování NFP bývá často klidná a pomalá. To ale nemůžeme říci o včerejším Daxu. Trh nejprve mírně klesal dle očekávání až k 10937 (2 body od zmiňované zóny 10935), kde nalezl support pro dalších 40 bodů zpětného rostoucího pohybu. Kupci však nebyli natolik silní, aby dokázali ovládnout trh, a tak nakonec prohráli souboj a zóna supportu byla proražena. Následoval rychlý pohyb přes prázdnou strukturu trhu, na který jsme upozorňovali. Prodejci byli natolik silní, že se jim podařilo vyprodat až na dlouhodobý mikro-kompozitní VPOC 10805, což je zóna, kterou, jestli čtete naše analýzy, už určitě znáte.

Dnešní seanci jsme otevřeli v blízkosti včerejšího close, takže nemáme jasně preferovaný směr hned po otevření. Navíc jsme blízko 10805, což je zóna, okolo které jsme se často dlouho drželi. Pro dnešní den očekáváme vyplňení prázdné struktury mikro-kompozitního profilu mezi 10805 a 10935 – 10945. V případě, že 10805 nezastaví další prodejní pohyby, Dax může klesnout až na 10730 či dokonce 10680 jako low swingu. Při opačném scénáři, kdy by Dax prorazil na vyšší ceny, bude zajímavé sledovat včerejší VPOC 10966 a FOMC high 11060.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

10-11-15dax

Dax 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.