Dax Analýza 10.1.2018

Rekapitulace předchozího dne

Úterní seance žádnou zajímavou akci nepřinesla. Dax začal obchodní seanci na ceně uzavření pondělní seance, přičemž až na rychlý test pondělního high se trh do žádného nového území nepodíval. Odpolední část seance byla rovněž pomalá, Dax nakonec uzavřel v 60 % svého rozpětí. (0 % = Low, 100 % High). Dnešní seance otevřela s klesajícím gapem o velikosti 24 bodů. Dnes Dax zatím bojuje o udržení se v rozpětí včerejšího dne.

Důležité Price Action oblasti

  • Nemáme v blízkosti žádné důležité PA

Statistiky pro dnes

Gap statistika 10.1.2018

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Dnes se pro Dax nevyhlašují vyloženě důležité zprávy. Co by však mohlo pohnout trhem, tak je v 16:30 Crude oil Inventories (USD) či v 10:30 Manufacturing Production (GBP).

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Jestliže Dax bude pokračovat v shortu, který započal ihned po open, můžeme očekávat test denního low z 8.1. na 13 326. Následně lze očekávat, že trh zpomalí v zahuštěné oblasti vyznačené modře. Pokud bychom se dostali pod tuto oblast, lze očekávat rychlejší pohyb dolů a test 13 201.
  • Jestliže Dax najde kupce, je hodně pravděpodobné, že budeme testovat včerejší cenu uzavření, a to s pravděpodobností 75 %. Následně jde rovněž očekávat zpomalení, pokud by však kupci byli hodně agresivní, tak all time high na 13 520 není nedosažitelné.

Analýza Daxu 10.1.

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.