DAX 10. 9. 2018

Rezistence na 11 980 zafungovala v pátek velmi dobře.  Po úvodním shortu Dax zpomalil a nikam dále jsme se nepohnuli. Dnes jsem otevřeli poměrně velmi silně, ale již přichází drobná korekce.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 214
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • žádné makro pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes bohužel nemáme v blízkosti žádnou blízkou zónu ani žádné jasné statistiky. Můžeme však z 89 % očekávat, že jakmile prorazíme páteční high nebo low, tak uzavřeme opět v rozpětí pátku. Z toho plyne, že jakmile prorazíme například páteční high, tak se vyplatí spíše shortovat. Proražení pátečního high nebo low lze očekávat z 87 %.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.