DAX 10. 08. 2018

Včerejší seance byla poměrně hodně náročná na obchodování. Dax byl nejdříve poměrně líný, ale v 12:00 vyrazil vzhůru, aby pak přesně o 30 minut později celý rostoucí pohyb smazal. Pak následoval další velmi rychlý pohyb nahoru, poté Dax zpomalil a uzavřel. Dnes otevíráme s velmi výrazným klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 650, 12 671
  • Support: trend linka

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy vyloženě pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Z aktuální pozice Daxu je poměrně těžké odhadnout, kam se dále vydáme. Na vyšších cenách máme dvě rezistence, na nižších cenách žádný jasný support. První hypotéza počítá s pohybem vzhůru a ideálně i s vyplněním gapu. Na stanovených rezistencích by přitom mohli vstoupit prodejci a trh zacyklit. Druhá hypotéza počítá se shortem, kde máme několik cílů poměrně blízko sebe: low ze včera, low z 6.8.,low z 2.8.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.