DAX 10. 07. 2018

Prakticky zcela dle očekávání, v tomto duchu byla včerejší seance. Trh nejdříve zaplnil gap, trochu výrazněji prorazil námi stanovený support na 12 500, ale zahuštěná oblast byla udržena. Následně do trhu vstoupili kupci, kteří pomalu, ale jistě dostali trh až na cenu otevření. Dnes jsme otevřeli stejně jako včera mimo rozpětí seance s rostoucím gapem, analýza reakční aktivity rovněž jako včera byla velmi rychle splněna.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 656
  • Support: slabší intradenní support 12 528

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 11:00 German ZEW Economic Sentiment

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes bohužel nemáme opravdu žádná solidní vodítka. Statistická aplikace sice ukazuje, že máme 100 % pravděpodobnost na uzavření mimo včerejší rozpětí, ale je to v tomto případě počítáno pouze na 4 výskytech. Tento fakt by spíše hovořil pro long. Pro rostoucí den také hovoří akce posledních dní, kdy vytrvale rosteme. Pro případný short bude rozhodující support na 12 528, který když selže, tak klidně můžeme očekávat útok na včerejší low.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.