DAX 1. 7. 2015

DAX jako většina instrumentů otevřel tento týden gapem na nižších cenách. V korekci gapu a návratu k předchozí oblasti však nebyl tak úspěšný jako například EUR/USD. Pondělní korekční pohyb zpět k pátečním cenám 11370 a výše byl negován. DAX začal tvořit novou oblast value, kterou potvrdil včerejší obchodní seancí. Dle analýzy profilů lze včerejší den označit za vyvážený (balanced). Nižší ceny byly uznány za přijaté.

Další vývoj akciového indexu je poměrně nejasný dokud se budeme pohybovat v této rovnovážné oblasti 10950 až 11120. Low posledních dvou dnů lze považovat za silná, kdy v obou případech byli nalezeni kupci, kteří zabránili dalšímu klesajícímu pohybu. Pokud bychom v této náladě pokračovali a trh by měl tendenci dostat se k vyšším cenám, klíčové cenové hladiny budou 11410 MCPOC a hlavní dlouhodobá zóna Composite POC 11470 – 11480.

dax

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.