Dax Analýza 1. 3. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Vítám vás u první seance třetího měsíce roku 2018. Na včerejší seanci jsme neměli jasná očekávání o směru. Ze statistického pohledu došlo včera k proražení high i low rozpětí prvních dvou hodin, což se děje pouze v cca 33 % času. Uzavřeli jsme mimo předešlého rozpětí na úplném low. Dax dnes otevřel pod včerejším low a nyní roste. Gap již byl uzavřen. Z dlouhodobého pohledu se stále držíme v ustanoveném kanálu a ani dnes to nevypadá na nějaký přehnaně aktivní den, ale třeba budeme mile překvapeni.

Důležité Price Action oblasti

  • Slabší rezistence: 12 618,12 733
  • Slabší support: 12 185, 12 275

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 16:00 USD ISM Manafacturing + FED

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnešní den bohužel nemá žádná jasná očekávání. Trh se stále pohybuje v oblasti mezi cenami 12 275 – 12 618. Dnes se můžeme opřít akorát o každodenní běžné statistiky, které jsou například proražení high/low první obchodní hodiny nebo high/low prvních dvou obchodních hodin. Pokud do trhu vstoupí prodejci a dostanou cenu až k 12 275-12 185 lze očekávat vstup kupců, kteří budou chtít udržet cenu v daném kanálu.
  • V případě, že do trhu vstoupí agresivně kupci, tak průraz včerejšího high je velmi nepravděpodobný a z tohoto důvodu, lze usuzovat, že spíše zůstaneme v rozpětí předchozího dne nebo uzavřeme  mimo rozpětí, což je přesně to, co se stalo včera a je to velmi pravděpodobné pro dnešek.

Analýza Daxu 1.3.2018

Analýza Daxu 1.3.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.