DAX 1. 2. 2019

Vítáme vás u první únorové analýzy. Snad únor bude lepší než leden :). Včerejší den byl opravdu extrémní. Dax nejdříve vyrazil velmi prudce nahoru, ale po přibližně 90 bodech vstoupili do trhu agresivně prodejci, kteří uzavřeli gap a dokonce nás dostali až pod středeční low. První support na 11 187 kupce nepřilákal, druhý support na 11 165 dax zabrzdil. Následně na 11 187 vstoupili prudce prodejci. Jakmile celodenní rozpětí dosáhlo 266 bodů, vstoupili do trhu kupci a nakonec jsme uzavřeli mezi zmíněnými zónami 11 187 – 11 165.

Důležité oblasti,

  • Rezistence: /
  • Support: 11 120

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 50 – 70 % na uzavření gapu.
  • Pravděpodobnost 89 % na uzavření v rozpětí včerejšího dne.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 vyhlášení americké nezaměstnanosti.

Hypotézy pro dnešní seanci

Nyní je velmi těžké odhadnout, kam může Dax směřovat. Pokud prorazíme high zahuštěné oblasti na 11 193 klidně můžeme dostat poměrně rostoucí den směrem ke včerejšímu high. Jestliže začneme klesat, máme v blízkosti support na 11 120. Dnes máme velkou pravděpodobnost na uzavření v rozpětí včerejšího dne. Pokud tedy dojde k průrazu včerejšího high nebo low, je logičtější následně směřovat obchody zpět do rozpětí čtvrteční seance.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.