DAX 09. 08. 2018

Včerejší seance začala pohybem dolů směrem k supportu na 12 597, který na poprvé nezafungoval. Dax našel kupce před zmíněnou trend linkou, prodejci nejdříve vstoupili na rezistenci 12 646 a pak výrazně na rezistenci kolem ceny 12 683. Při dalším testu 12 597 již kupci vstoupili.

Důležité oblasti

  • Resistence: trend linka
  • Support: trend linka

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy vyloženě pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Ve hře nám stále zůstává zakreslená longová i shortová trend linka. Blízké S/R zóny jsme již vyčerpali. První hypotéza dnes zní, že jestliže vstoupí do trhu prodejci a kupci nevstoupí na trend lince kolem ceny 12 590, můžeme očekávat test low z 6.8. Daná longová trend linka by pak mohla zafungovat i jako rezistence. Pokud naopak do trhu vstoupí kupci a vydáme se vstříc shortové trend lince, která je kolem ceny 12 670 a nevstoupí do trhu prodejci, můžeme očekávat high z 7.8.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.