DAX 09. 07. 2018

Přeji krásné pondělí, páteční seance byla zcela dle statistického očekávání. Došlo ke splnění analýzy reakční aktivity i uzavření gapu. Výsledné rozpětí cca 130 bodů je bráno jako normální. Dax nakonec v pátek uzavřel v horní části svého rozpětí a dnes otevřel v rozpětí pátku. Drobná reakční aktivita již byla splněna.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 565
  • Support: 12 500, 12 441

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • V 15:00 a 17:00 bude mít pan prezident ECB Draghi konferenci.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes otevíráme mimo rozpětí předešlého dne, tudíž první hypotéza musí počítat s návratem zpět. Pod námi je propast cca 50 bodů. Pokud bychom opravdu začali klesat, tak na ceně 12 500 je poměrně slibný support, kde by mohli vstoupit kupci a dostat trh výše. Pokud bychom se dostali pod cenu pátečního zavření (12 485), již bychom mohli čekat spíše zpomalení a chop směrem k slabému supportu na 12 441. Nad námi je dlouhodobá rezistence na 12 565, která by mohla přinést reakci prodejců.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.