DAX 08. 08. 2018

Rezistence mezi 12 687 – 12 722 zafungovala znamenitě. Kdo shortoval rozhodně neprohloupil. Dax včera nejprve vyrazil vzhůru, za celou dobu seance neuzavřel gap, který měl poměrně velkou pravděpodobnost na uzavření. Dnes jsme gap již uzavřeli a míříme poměrně rychle k supportu na 12 597.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 646, 12 683
  • Support: 12 597, trend linka

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy vyloženě pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Aktuálně Dax míří k supportu na 12 597, kde bychom mohli najít kupce. Další zajímavou zónu představuje zakreslená trend linka. Mezi těmito zónami lze očekávat, že Dax může zpomalit a zacyklit. Pokud najdeme kupce, lze očekávat vstup prodejců na slabší rezistenci na 12 646 případně až na 12 683 a další zacyklení. Případný pohyb pod zakreslenou trend linku může vyvolat útok na low z 6.8.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.