DAX 7. 12. 2018

Napětí v Anglii přispělo k dalšímu velkému propadu na Daxu, přičemž seance začala poměrně jasným růstem, který byl ale záhy vystřídán jasným propadem. Dax došel až na krásný support z roku 2016 na 10 800, který byl sice mírně proražen, ale nakonec zde kupci mohutně vstoupili a smazali část propadu. Dnes otevíráme s malým gapem uvnitř včerejší seance.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 188, 11 144
  • Support: 10 800

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 Americká nezaměstnanost.

Hypotézy pro dnešní seanci

Vzhledem k tomu, že v Anglii se stále vyjednává o podmínkách Brexitu, tak je poměrně těžké cokoliv očekávat. Navíc dnes máme vyhlášení americké nezaměstnanosti, které určitě Dax rozhýbe. Poblíž nemáme žádnou jasnou S/R zónu. Support na 10 800 by mohl zafungovat ještě jednou, ale pokud nebudou kupci dostatečně aktivní, můžeme očekávat test včerejšího low. Na vyšších cenách je zcela jasný target v podobě neuzavřeného gapu na ceně 11 188, což je ale velmi vzdálený target na jednu seanci. Pokud klesneme pod 10 800 lze očekávat zpomalení v zahuštěné oblasti z listopadu 2016.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.