DAX 07. 08. 2018

Pondělní seance byla velmi, velmi překvapivá svojí aktivitou. Dax nejdříve spadl ke zmíněnému supportu na 12 536, kde agresivně vstoupili do trhu kupci a šlo krásně cílit obchody na páteční high, které mělo 88 % pravděpodobnost na průraz. Následně jsme pak testovali také zmíněnou rezistence úroveň mezi 12 687 – 12 722.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 722
  • Support: 12 597

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy vyloženě pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Dax zatím poměrně agresivně roste, ale lze očekávat vstup prodejců, kteří by mohli Dax dostat k uzavření gapu, kde bychom rovněž mohli najít kupce pro další pohyb vzhůru. Prodejce bychom mohli najít na zobrazené trend lince a pak případně ještě jednou v rezistence zóně 12 687 – 12 722. Pokud nenajdeme kupce na 12 597, tak lze očekávat zpomalení.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.