DAX 6. 12. 2018

Včera zmíněná rezistence na 11 262 vyšla zcela perfektně. Dokonce se na této rezistenci vytvořilo high celého dne. Statistiku o proražení včerejšího low jsme splnili až přes noc. Dnes totiž otevíráme s velmi výrazným shortovým gapem, který má velikost cca 160 bodů. Tento gap byl opět způsoben vyjednáváním o dohodě o Brexitu.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 188, 11 144,
  • Support: 10 800

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 16:00 ISM Manufacturing PMI

Hypotézy pro dnešní seanci

Dax ihned po otevření vyrazil poměrně silně nahoru, prodejce bychom mohli najít na 11 144 či na 11 188 a pomalu směřovat k hlavnímu targetu v podobě supportu na 10 800. Žádné bližší supporty nemáme. Pokud se dostaneme nad 11 188, můžeme očekávat zpomalení a uzavření uvnitř včerejšího rozpětí.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.