DAX 06. 08. 2018

Páteční seance nám moc akce nepřinesla. Pokud se dnes podíváme na makroekonomický kalendář, tak zjistíme, že v Kanadě a Austrálii jsou dnes bankovní prázdniny a celkově se vůbec nic důležitého nevyhlašuje. Mohli bychom dnes dostat velmi poklidnou seanci, ale to jsme již očekávali mnohokrát a nakonec byla akce dostatečná.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 722
  • Support: 12 536

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • nic

Hypotézy pro dnešní seanci

Aktuálně Dax sice míří dolů, ale statistika dnes hovoří pro proražení pátečního vrcholu, který jsme zatím neprorazili. Následně můžeme očekávat postup k větší rezistenci od ceny 12 687 – 12722. Pokud přeci jenom budeme klesat, tak kupce můžeme najít na slabší trend lince a následně pak i na support 12 536. Po proražení 12 536 lze očekávat zpomalení.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.