DAX 5. 10. 2018

Včerejší trading byl opravdu hodně nevyzpytatelný. Dax nejdříve spadl dolů a prorazil hlavní cíl, kterým bylo slabé low na 12 174. Dle očekávání se Dax následně vrátil do rozpětí úterka. Nyní jsme čekali zpomalení, místo toho Dax vystřelil nahoru a splnil statistiku a proražení včerejšího high. Co bylo však ještě překvapivější je, že Dax náhle spadl a uzavřel ve spodní hranici rozpětí. Zmíněna trend linka nepřinesla žádné prodejce.

Důležité oblasti

  • Resistence: /
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 vyhlášení nezaměstnanosti v USA!

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes je opravdu těžké odhadnou kam by Dax mohl jít. Do 14:30 lze očekávat pomalejší trh, protože ve 14:30 bude vyhlášen poměrně cenotvorný report týkající se americké nezaměstnanosti. Pro dopoledne můžeme očekávat short směrem k uzavření gapu a pak propad k proražení včerejšího low, které však působí docela silně.

DAX 30min graf

DAX 30min grafProč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.