DAX 4. 10. 2018

Po jednodenní pauze jsme zpět! 🙂 Úterní seance vyšla zcela ukázkově. Dax nejdříve klesl k supportu na 12 216, potom naopak vzrostl k rezistenci na 12 300, kde se krásně odrazil do shortu. Po zbytek dne se Dax pohyboval v tomto rozpětí. Dnes jsme gap již uzavřeli.

Důležité oblasti

  • Resistence: trend linka 12 293
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • žádné vyhlášení pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes je opravdu těžké odhadnou kudy bychom mohli jít, protože všechny resty v podobě neuzavřených gapů jsme úterkem krásně splnili. Z pohledu statistiky jsou váhy lehce nakloněny longu nebo alespoň k průrazu úterního high. Z pohledu S/R levelů je nad námi docela pěkná trend linka, která by mohla přilákat prodejce v případě zasažení. Jasné supporty nemáme v blízkosti žádné. Cíl pro prodejce je slabší low kolem 12 180. Vzhledem k tomu, že dnes nejsou na plánu žádné zprávy, můžeme očekávat i pomalejší zacyklený den.

DAX 30min graf

DAX 30min grafProč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.