DAX 3. 12. 2018

Vítám vás u první prosincové analýzy našeho oblíbeného německého indexu Dax. V pátek jsme klesali k 11 175, ale bohužel jsme nalezli kupce již na vrcholu z 23.11. a k 11 175 jsme nedošli. Následně trh zpomalil, ale v odpoledních hodinách vstoupili do trhu kupci, kteří stabilním pohybem smazali takřka celý propad. Dnes otevíráme s opravdu obrovským rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 594
  • Support: 11 391

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 16:00 US ISM Manufacturing PMI

Hypotézy pro dnešní seanci

Vzhledem k tomu, že otevíráme s opravdu velkým gapem, tak jeho zaplnění by bylo reálné pouze pokud by dnešní den byl extrémně volatilní. První pěknou zónu pro vstup kupců máme také poměrně vzdálenou, na 11 391. Na straně long nemáme až na 11 594 žádné jasné rezistence. Pokud do trhu vstoupí prodejci, můžeme očekávat test 11 391, kde by mohli vstoupit kupci a následně zpomalit. V následujících dnech bychom mohli očekávat test 11 312. Pokud do trhu vstoupí kupci, lze čekat test rezistence na 11 594, kde by mohli vstoupit prodejci. Následně by Dax mohl zpomalit.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.