DAX 03. 08. 2018

Agresivní short den, takto jde popsat čtvrteční akce na Daxu. Dax včera otevřel pod rozpětím středy, velmi rychle se do středečního rozpětí vrátil a následně zamířil velmi rychle dolů. Zpomalení přišlo až v zahuštěné oblasti z 20.7., dnes otevíráme s klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 719,
  • Support: 12 536

Statistiky pro dnešní den

  • Pozor – Statistická aplikace je dnes nefunkční! Za chybu se omlouváme.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 US nezaměstnanost

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnešní hypotéza počítá s korekcí níže, kde bude klíčový support na 12 536. Buďto zde najdeme kupce a půjdeme vstříc uzavření gapu a výše nebo naopak spadneme pod 12 536, zpomalíme a nakonec prorazíme včerejší low.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.