DAX 03. 07. 2018

Včerejší seance byla poměrně zajímavá. Dax začal tím, že smazal úvodní ztrátu a dle očekávání jsme následně čekali test rezistence na 12 266, kde vstoupili i prodejci. Prodejci však nebyli dostatečně silní a následný očekávaný short nepřišel. Dax nakonec uzavřel na vrcholu a dnes otevřel s rostoucím gapem. Statistika reakční aktivity již byla splněna.

Důležité oblasti

  • Resistence: /
  • Support: 12 267, 12 147

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Vzhledem k tomu, že v blízkosti nemáme žádné solidní SR úrovně, PA také nedává žádná extra vodítka a dokonce nejsou na programu ani žádné zprávy. Vypadá to na líný prázdninový den, ale Dax je zatím poměrně volatilní. První obchodní hodina měla rozpětí celých 50 bodů. Pokud by do trhu vstoupili prodejci, tak máme dva levely, které by mohly přilákat kupce. První je support před zahuštěnou oblastí a pak support před včerejším low, které má jenom 11 % pravděpodobnost, že bude proraženo. V případě, že trh ovládnou kupci, tak lze očekávat, zpomalení v zahuštěné oblasti od ceny 12 290 – 12 357.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.