DAX 02. 07. 2018

Vítám všechny obchodníky u první prázdninové analýzy našeho oblíbeného německého akciového indexu Dax. V pátek Dax otevřel poměrně velmi silně, zmíněnou trend linku sice Dax výrazně prorazil, ale ihned po proražení čtvrtečního high vstoupili do trhu prodejci, kteří dostali Dax takřka na open. K uzavření gapu nedošlo. Dnes Dax otvírá s výrazným klesajícím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 266
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 16:00 ISM Manufacturing PMI

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Statistika ani PA nám toho dnes moc neříká. Pokud do trhu vstoupí kupci, tak máme pěknou rezistenci na ceně 12 266. V případě, že se otěží chopí ihned prodejci, tak bychom mohli opustit zahuštěnou oblast a prorazit čtvrteční low a jít směrem k  ceně 12 000.

DAX 30min graf

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.