DAX 1. 10. 2018

Vítám vás u první říjnové analýzy našeho oblíbeného akciového indexu Dax. V pátek jsme měli poměrně hodně nečekané rozpětí, celých 250 bodů. Od open do cca dvou hodin Dax velmi poklesl, poté zpomalil a uzavřel blízko svého low. Dnes otevíráme s rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 300
  • Support: 12 216

Statistiky pro dnešní den

  • 67 % pravděpodobnost na uzavření gapu.
  • 70 % na proražení pátečního low.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 16:00 ISM Manufacturing.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme očekávat počátečního short směrem k uzavření gapu a pak k proražení pondělního low. Kupci mohou popřípadě zabojovat na 12 216. Pokud by po open vstoupili kupci, kteří budou chtít smazat část velkého pátečního propadu, tak by prodejci mohli vstoupit na již poměrné známé rezistenci 12 300.

DAX 30min graf

DAX 30min grafProč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.