DAX 01. 08. 2018

Vítám vás u první srpnové analýzy, včerejší Dax byl poměrně rozlítaný. Dle očekávání jsme klesli níže, uzavřeli jsme gap a také jsme atakovali první support na 12 744, který jsme před vstupem kupců mírně prorazili. Následoval pohyb vzhůru, který prorazil i pondělní vrchol a ke konci seance jsme zase spadli a uzavřeli jsme na ceně otevření. Dnes jsme otevřeli s rostoucím gapem, který již byl uzavřen.

Důležité oblasti

  • Resistence: /
  • Support: 12 700

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 90 % na uzavření ve včerejším rozpětí, ale díky FOMC to není pro dnešek validní.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 20:00 FOMC!

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes nás čeká FOMC ! Do 20. hodiny bude Dax pravděpodobně línější, po vyhlášení FOMC nás naopak zpravidla čekají hodně volatilní svíčky. Pokud dostaneme nějakou aktivitu, tak lze spíše očekávat pokračovaní výše a to z toho důvodu, že Dax včera našel kupce již na prvním supportu. Jestliže překonáme včerejší high, tak high swingu není o moc dále, ale díky FOMC pravděpodobně žádnou významnou akci nedostaneme. Pokud se vrátíme k hodnotě včerejšího uzavření 12800, tak lze spíše očekávat do FOMC chop.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.