Využijte statistiku a podpořte
svoji disciplínu našimi aplikacemi

Ve spolupráci s

Vyzkoušejte si profesionální trading aplikace

Zdokonalte svůj trading za pomocí unikátních aplikací Získejúčet.cz

Statistická aplikace

Historické výsledky, užitečné pravděpodobnosti

Věděli jste, že Dax pouze v 14 % případů v historii prorazil High i Low předchozího dne? A zajímají vás další pravděpodobnosti, které byste mohli využít pro své obchodování? Naše Statistická aplikace vám přináší spoustu užitečných informací realtime, které můžete ihned využít k obchodování.

Aplikace vám přináší Purple Trading

Broker s českými kořeny, jehož počátky v roli tradera mu ukázaly finanční trh také ze strany zákazníků. Tuto zkušenost přenáší do přístupu, služeb i technologií a mění zaběhnutý způsob obchodování na Forexu. Spolupráce se Získejúčet.cz je jen další logický krok.

Mentor aplikace

Konec porušování obchodního plánu.

Máte problém s dodržováním disciplíny? Využijte naší Mentor aplikace, která nad vámi bude držet pomyslný bič. Kdykoliv se odchýlíte od vašeho obchodního plánu, Mentor vás na to upozorní. Ušetříte tak spoustu chyb a zbytečných ztrát. Podpořte své konzistentní výsledky a naučte se brát trading stoprocentně vážně.

VIP analýza obchodování

Rozebereme vaše obchody. Detailně.

Naši klienti si často chválí, že dokážeme objevit informace, které je o jejich obchodování nikdy ani nenapadly. Podíváme se, kdy se vám daří a kdy máte naopak špatné výsledky. Rozebereme jednotlivé instrumenty, obchodní hodiny, prostě vše. Třeba objevíme něco, co absolutně změní vaše budoucí výsledky.

Registrujte se a získejte aplikace zdarma.

Jméno
Příjmení
Email
Telefon
Heslo

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.O tom, jak pracujeme s vašimi osobními údaji, si můžete přečíst na straně Zásady ochrany osobních údajů.


Chci se od Purple Trading dozvědět více o unikátních produktech, indikátorech či možnosti získat dodatečný investiční kapitál.

© Copyright - FF Trader s.r.o. Vytvořeno s ❤ k tradingu.